5 Handsome Idol Teenager Romania

Primu forum HIT5 din Romania


Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Teen Top

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Teen Top la data de Dum Ian 02, 2011 12:19 am

Saito Ryu

avatar
Leader
Leader

Stage Name: L.Joe
Real Name : Lee Byung Hun
Position: Bad Boy Rapper
Birthdate :November 23, 1993
Height: 171 cm



Stage Name: C.A.P
Real Name : Bang Min Soo
Position: Charisma Rapper
Birthdate : November 4, 1992
Height: 178 cm



Stage Name: ChangJo
Real Name : Choi Jong Hyun
Position: Dancing Boy
Birthdate : November 16, 1995
Height: 177 cm


Stage Name: ChunJi
Real Name : Lee Chan Hee
Position: Power Voice
Birthdate : October 5, 1993
Height: 173 cm


Stage Name: Niel Real
Name : Daniel Ahn
Position: Emotional Vocal
Birthdate : August 16, 1994
Height: 177 cm



Stage Name: Ricky
Real Name : Yoo Chang Hyun
Postion: Lovely Vocal
Birthdate : February 27, 1995
Height: 172 cm







Album

Come Into The world
1.Teen Top- Come into the world
2.Teen Top - Clap
3.Teen Top - Let's Dance
4.Teen Top - Inst.
5.Tenn top - Inst.


Tenn Top - Clap



TEEN TOP '박수' "Clap" ver.Dance


Teen Top - Clap Music Core Debut Stage (July 10th 2010)


______HIT 5 Romania______


你 是 漂亮的
[nĭ shi piāo liàng de ]

G_ZiYU:Bie shou wo mei you du liang hai zai she li kua zhang
Jui lian qiu bi te ye shuo wo si ta de bang yang
Wo yii ding neng rang mei ran yu zhan zai lu di shang
http://hit5-romania.forumz.ro

2 Re: Teen Top la data de Vin Ian 07, 2011 2:43 am

Saito Ryu

avatar
Leader
Leader







______HIT 5 Romania______


你 是 漂亮的
[nĭ shi piāo liàng de ]

G_ZiYU:Bie shou wo mei you du liang hai zai she li kua zhang
Jui lian qiu bi te ye shuo wo si ta de bang yang
Wo yii ding neng rang mei ran yu zhan zai lu di shang
http://hit5-romania.forumz.ro

3 Re: Teen Top la data de Vin Ian 07, 2011 2:54 am

Mr.Frog

avatar
Moderator
Moderator
oo da yeah

http://PpyNkErYtZa.hi5.com

4 Re: Teen Top la data de Vin Ian 07, 2011 12:43 pm

Saito Ryu

avatar
Leader
Leader









______HIT 5 Romania______


你 是 漂亮的
[nĭ shi piāo liàng de ]

G_ZiYU:Bie shou wo mei you du liang hai zai she li kua zhang
Jui lian qiu bi te ye shuo wo si ta de bang yang
Wo yii ding neng rang mei ran yu zhan zai lu di shang
http://hit5-romania.forumz.ro

5 Re: Teen Top la data de Vin Ian 07, 2011 8:46 pm

Mr.Frog

avatar
Moderator
Moderator
yeah imi place de C.A.P [charisma rapper]

http://PpyNkErYtZa.hi5.com

6 Re: Teen Top la data de Mier Ian 19, 2011 7:09 am

Saito Ryu

avatar
Leader
Leader
ye si lideru trupei














______HIT 5 Romania______


你 是 漂亮的
[nĭ shi piāo liàng de ]

G_ZiYU:Bie shou wo mei you du liang hai zai she li kua zhang
Jui lian qiu bi te ye shuo wo si ta de bang yang
Wo yii ding neng rang mei ran yu zhan zai lu di shang
http://hit5-romania.forumz.ro

7 Re: Teen Top la data de Mier Ian 19, 2011 8:09 am

Mr.Frog

avatar
Moderator
Moderator
da e si el :)>-:

http://PpyNkErYtZa.hi5.com

8 Re: Teen Top la data de Mier Ian 19, 2011 8:57 am

Saito Ryu

avatar
Leader
Leader
fara semne de pe mes


______HIT 5 Romania______


你 是 漂亮的
[nĭ shi piāo liàng de ]

G_ZiYU:Bie shou wo mei you du liang hai zai she li kua zhang
Jui lian qiu bi te ye shuo wo si ta de bang yang
Wo yii ding neng rang mei ran yu zhan zai lu di shang
http://hit5-romania.forumz.ro

9 Re: Teen Top la data de Joi Ian 20, 2011 7:51 am

Mr.Frog

avatar
Moderator
Moderator
dar l`am pus de aici de pe forum dar vad ca nu apare

http://PpyNkErYtZa.hi5.com

10 Re: Teen Top la data de Dum Ian 30, 2011 4:08 am

Saito Ryu

avatar
Leader
Leader
trebuie sa fie -> : in fata , : si in spate








______HIT 5 Romania______


你 是 漂亮的
[nĭ shi piāo liàng de ]

G_ZiYU:Bie shou wo mei you du liang hai zai she li kua zhang
Jui lian qiu bi te ye shuo wo si ta de bang yang
Wo yii ding neng rang mei ran yu zhan zai lu di shang
http://hit5-romania.forumz.ro

11 Re: Teen Top la data de Dum Ian 30, 2011 5:42 am

Mr.Frog

avatar
Moderator
Moderator
sunt faine

http://PpyNkErYtZa.hi5.com

12 Re: Teen Top la data de Dum Ian 30, 2011 6:34 am

Saito Ryu

avatar
Leader
Leader





______HIT 5 Romania______


你 是 漂亮的
[nĭ shi piāo liàng de ]

G_ZiYU:Bie shou wo mei you du liang hai zai she li kua zhang
Jui lian qiu bi te ye shuo wo si ta de bang yang
Wo yii ding neng rang mei ran yu zhan zai lu di shang
http://hit5-romania.forumz.ro

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum